
WZT napisał(a):Olga napisał(a)::spoko: Na chwilę obecną innych planów nie ma (i raczej nie będzie) więc zapewne się z przyjemnością pojawię
to pamietaj o piwie
Zamiast się cieszyc, ża ja bedę to Ty tylko o piwie myslisz
........ zastanowię się czy zasłużyłeś 
Achaja napisał(a):ZAINTERESOWANA napisał(a):Ja również się pojawię
w końcu ktoś rocznikowo zbliżony do mnie
Ale jak zawsze z chęcią się pobawię...

WZT napisał(a):mozliwe ze zjawie sie pod dwoma postaciami....

kurczaczek napisał(a):WZT napisał(a):mozliwe ze zjawie sie pod dwoma postaciami....
Możliwe że się pokaże...![]()
Już dawno się nie pokazywałam a tyleeee razy obiecywałam

Flo napisał(a):zagram ci na ambicji......nie pojawisz sie
![hooray [smilie=hooray.gif]](./images/smilies/hooray.gif)
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości