Tak wiec ognisko bez organizatorow 17 kwietnia o godzinie 19 na plytach (nieopodal starej petli autobusu nr 5 na Morawskiego)
wpisywac sie kto zajrzy
Lista ma byc dluga
Lista ma byc dlugaFlo napisał(a):redlovebloodgirl napisał(a):postaram sie byc...
no mam nadzieje, ze sie w koncu pojawisz
jak uda mi sie suchej dojsc na przystanek autobusowy i dojechac do kg to bedzie dobrze 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości