Najgłupsze ustawy obowiązujące w USA

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Olcia » piątek, 31 mar 2006, 22:09

Massachusetts:
W Salem nowożeńcy nie mogą sypiać nago w wynajmowanych mieszkaniach.


eee.. a jak policja to sprawdzi? :twisted:

Nebraska:
W Hastings małżeństwa w czasie seksu muszą mieć założone na siebie przynajmniej góry od pidżam.


oo.. to to już chyba napewno policja nie sprawdzi.... :lol:

inteligentne te ustawy :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez redlovebloodgirl » piątek, 31 mar 2006, 22:13

"Virginia:
W Lebanon mężowie nie mogą skopywać swoich żon z łóżka."

ale zony mezow juz moga? :twisted:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez redlovebloodgirl » piątek, 31 mar 2006, 22:24

za chrapanie, zgrzytanie zebami...lub za drapiacy zarost :P ;)
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez cichy » piątek, 31 mar 2006, 22:26

redlovebloodgirl napisał(a):za chrapanie, zgrzytanie zebami...lub za drapiacy zarost :P ;)

cos dla Ciebie
Kod: Zaznacz cały
Alabama:
Mężczyźni mogą bić swoje żony tylko i wyłącznie kijami, których grubość nie jest większa niż grubość ich kciuka.
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Re: Najgłupsze ustawy obowiązujące w USA

Postprzez .Y. » piątek, 31 mar 2006, 22:53

skorp!on napisał(a):Najgłupsze ustawy obowiązujące w USA

Kod: Zaznacz cały
Texas:
W San Antonio używanie oczu i rąk podczas flirtu jest zakazane.
.

Źródło: http://www.onet.pl


Taa.. No to teraz juz wiem, czemu Amerykanin, z ktorym mamy zajecia twierdzi, ze ludzie w Texasie sa nienormalni i maja zawsze najbardziej kretynskie pomysly.. Ostatnio stwierdzil, ze jesli uslyszymy o jakims ponadprzecietnie glupim pomysle Amerykanow, to na pewno zostal on wymyslony w Texasie :P
(jak na przyklad indyk w piwie na Swieta Dziekczynienia)
Avatar użytkownika
.Y.
Coś tam napisał
 
Posty: 65
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2005, 15:52
Lokalizacja: z nikąd

Re: Najgłupsze ustawy obowiązujące w USA

Postprzez .Y. » piątek, 31 mar 2006, 22:54

skorp!on napisał(a):Najgłupsze ustawy obowiązujące w USA

Kod: Zaznacz cały
Texas:
W San Antonio używanie oczu i rąk podczas flirtu jest zakazane.
.

Źródło: http://www.onet.pl


Taa.. No to teraz juz wiem, czemu Amerykanin, z ktorym mamy zajecia twierdzi, ze ludzie w Texasie sa nienormalni i maja zawsze najbardziej kretynskie pomysly.. Ostatnio stwierdzil, ze jesli uslyszymy o jakims ponadprzecietnie glupim pomysle Amerykanow, to na pewno zostal on wymyslony w Texasie :P
(jak na przyklad indyk w piwie na Swieta Dziekczynienia, czy dokladnie instrukcje jak przygotowac mieso w domu...)
Avatar użytkownika
.Y.
Coś tam napisał
 
Posty: 65
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2005, 15:52
Lokalizacja: z nikąd

Re: Najgłupsze ustawy obowiązujące w USA

Postprzez Roman » sobota, 1 kwi 2006, 09:56

skorp!on napisał(a):Najgłupsze ustawy obowiązujące w USA

Kod: Zaznacz cały
Utah:
W Tremonton zakazany jest seks w karetce, w której trwa akcja ratunkowa.

Virginia:
W Lebanon mężowie nie mogą skopywać swoich żon z łóżka.


zupełnie tego nie rozumiem
to coś nienormalnego :twisted:
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Najgłupsze ustawy obowiązujące w USA

Postprzez Vin » sobota, 1 kwi 2006, 15:33

skorp!on napisał(a):
Wisconsin:
W Connorsville mężczyzna nie ma prawa strzelać, kiedy jego partnerka właśnie przeżywa orgazm.[/code]


Powiem więcej - nie ma prawa dzwonić wtedy do niej i przeszkadzać. :roll: :P :D
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Flo » sobota, 1 kwi 2006, 15:39

bzdura, ktos to wymyslil, nie ma szans sprawdzenia przestrzegania wiekszosci z tych praw
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez grax » sobota, 1 kwi 2006, 16:25

niektore z tych ustaw to juz faktycznie przegiecie. Chyba ze policja ma prawo wejsc np do mieszkania tak o w kazdej porze dnia i nocy heh :lol:
Avatar użytkownika
grax
Dyskutant
 
Posty: 169
Dołączył(a): poniedziałek, 23 cze 2003, 11:06
Lokalizacja: Kołobrzeg


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości