bo potraktowalem temat z przymruzeniem oka, czyli szydercze komentarze. Ale zamierzeniem bylo, ze tekst mialby raczej kasliwy i smieszny anizeli powazny.
Takie wtedy priorytety byly gdy pisalem.
Bo mnogosc cytatow przeslania twoje konkluzje. Ktorych i tak zreszta jest ciut za malo
No i zgodze sie tez z Mafi. Czegos tam brakuje, jakiejs wiekszej pointy, wiecej swoich przemyslen. Co sklonilo Cie do napisania takiego artykulu, jak do tego doszlo, czemu sie tym zainteresowales, co o tym myslisz.Wiecej od siebie 
Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości