skorp!on napisał(a):Przeszkadzają mi turyści. Plączą się jak smród po gaciach, robią korki na drogach. Żadnego z nich pożytku.
Przszkadzają mi też wysokie ceny, kiepskie drogi , beznadziejna organizacja ruchu w centrum, płatne parkingi, upierdliwa straż miejska w lecie (czepianie się) i wiele wiele innych rzeczy.
SatH^Raa napisał(a):Zespół moderujący forum.tkk.pl.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości