Najlepsza, ulubiona strona

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Mafi » poniedziałek, 27 mar 2006, 22:21

http://www.tkk.pl

ulubiona to ulubiona ;p



tylko nie wiem czy powinnam się do tego przyznawać ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez cichy » poniedziałek, 27 mar 2006, 22:28

Mafi napisał(a):http://www.tkk.pl

ulubiona to ulubiona ;p



tylko nie wiem czy powinnam się do tego przyznawać ;p

a ja myslalem, ze
:>
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez KAT » środa, 29 mar 2006, 21:42

http://www.karpiniuk.pl/ - można się z niej wiele dowiedzieć polecam :]
http://www.mrmkolobrzeg.eu.pl
http://smd.org.pl/index.php - szkoda tylko,że zdjęcie z panią Gilowską zostało usunięte ze strony
KAT
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek, 2 mar 2006, 18:19

Postprzez FiDo » czwartek, 30 mar 2006, 09:07

marko napisał(a):Dzięki niektórym linkom odwiedziłem kilka FAJNYCH stron. Myślę że ten temat mogłby zostać na dłużej a w tytuł bym zmienił na ZNALAZłEM FAJNA STRONę można by pisać i podawac linki innym przeciez zawsze odnajdujecmy cos ciekawego w necie


widze marko, ze slabo sie rozejrzales na forum :) istnieje przeciez dzial 'linki', gdzie ludzie umieszczaja co ich zdaniem warte uwagi. co prawda ostatnio tamto miejsce przerodzilo sie w bank dowcipow, ale... mam nadzieje, ze to sie zmieni.

dodam bardzo dobra strone, marko Ciebie powinno zainteresowac: http://www.worldpressphoto.nl/
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez qrczak » czwartek, 30 mar 2006, 13:11

Jeżeli chodzi o fotografie to mogę polecić.

www.plfoto.com
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez cwancyk » czwartek, 30 mar 2006, 13:34

Avatar użytkownika
cwancyk
Bywalec
 
Posty: 38
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2003, 21:47
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kołysanka » czwartek, 30 mar 2006, 19:54

tu regularnie zaglądam, choć przyznam, ze tą stroną akurat mnie zarażono :) :
http://www.imdb.com - dla ciekawych tego co mamy wartego obejrzenia na dużym i małym ekranie na świecie (co ważne - nie tylko nowości),

a to już z własnych "zbiorów":
http://akademia.go.art.pl/
http://gobase.org/

Swoją drogą, miał ktoś przyjemność grać w GO na autentycznej planszy? ech... mi tylko raz się zdarzyło... :roll:
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kawon » czwartek, 6 kwi 2006, 18:21

film.org.pl - najlepsza polska strona o filmie, tworzona przez grupkę pasjonatów, ktorych profesjonalizm i aktywnosc powalaja na kolana. Spojrzcie na czasem kilkunastostronicowe analizy jednego filmu, monumentalne rankingi 100 najwazniejszych efektow specjalnych w kinie, filmowych uwodzicielek czy chocby tekst o uzywaniu nunchaku w kinematografii, a zobaczycie o czym mowie.
kawon
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18

Postprzez Fisher_kg » poniedziałek, 10 kwi 2006, 18:42

Fisher_kg
Rozgrzewa się
 
Posty: 19
Dołączył(a): czwartek, 6 kwi 2006, 12:12
Lokalizacja: Ogrody

Postprzez kurczaczek » niedziela, 16 kwi 2006, 11:15

http://www.spieprzajdziadu.com/
Wchodzę na nią codziennie :D
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości