Tak się sklada, że teraz się zamawia drzwi i firma przysyla fachowca, który je montuje.
Pewnie dlatego nikt nie zna żadnego fachowca.
Hasky napisał(a):
Nie masz nic do powiedzenia w tym temacie to się niewpisuj....proste....
Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 11 gości