
chrzano napisał(a):gwoli ścisłości, jest to normalne, widzące okokamila napisał(a):"Nie P----ąc" : super fotka, uff... już myślałam, że łze uronię, ale jednak tFadra ze mnie sztuka
. Ja tam generalnie lubie takie zbliżenia, a jak jeszcze są podsysane przez naturalność tj.: łzy, zmarszczki, itp...
, to już w ogóle wymiękam 
Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości