MediaMarkt nie dla idiotow

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez j0shu4 » wtorek, 28 mar 2006, 23:18

czytaj posty wczesniej please
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez barmaid » środa, 29 mar 2006, 10:37

Na całe szczęście nie wszystkie koncerny niemieckie robią z nas Polaków debili. Ja mam miłe wspomnienia z transakcji z niemieckim Music-Produktiv. Świetne podejście do klienta, dział obsługi klienta specjalnie stworzony dla Polaków. Nie znając języka, bez problemów zamówiłam i otrzymałam zamówiony towar. Ceny przystępne.Plus wielki.... Są miejsca gdzie nas szanują. :)
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez Uri » środa, 29 mar 2006, 14:35

pruszków i inni powinni założyć filie w Szwecji i rozpieprzyć szwedzkie gangi za przyzwoleniem szwedzkiego rządu i policji...
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Vin » środa, 29 mar 2006, 14:41

Zrób sobie okład ze zmywaka na czole Uri.
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Uri » czwartek, 30 mar 2006, 17:38

gdzie przegiołem?

a że nasze... no to przepraszam ;)
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Sędzia Czesław » czwartek, 30 mar 2006, 22:10

Uri napisał(a):pruszków i inni powinni założyć filie w Szwecji i rozpieprzyć szwedzkie gangi za przyzwoleniem szwedzkiego rządu i policji...

Wtedy do przywar Polaków oprócz pijaństwa i kradzieży dojdzie jeszcze skłonność do mordowania i rozpieniczania co się da. A co nam szkodzi...
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez Didi » czwartek, 30 mar 2006, 23:03

Kod: Zaznacz cały
Nietypowa reklama
2006-03-30 18:09:46  |  Maciej Kozielski
W stacjach reklamowych emitowany jest spot reklamowy mający formę przeglądu prasy. Lektorzy wymieniają w nim nagłówki polskich gazet krytycznie odnoszące się do niemieckiej reklamy sieci Media Markt, w której zaprezentowany został stereotypowy wizerunek Polaka – złodzieja. Okazuje się, że jest to spot konkurencji.
Jak udało nam się ustalić jest to reklama sieci sklepów RTV Euro AGD – konkurenta firmy Media Markt. – Pozostawiamy reklamę bez komentarza – odpowiada nam, poproszona o komentarz w tej sprawie, Wioletta Batóg, rzecznik prasowy Media Markt.

Tomasz Siedlecki, dyrektor ds. marketingu Euro-Net Sp. z o.o., przypomina, że w różny sposób protestowano przeciwko niemieckiej reklamie sieci Media Markt. – Pojedyncze osoby wyrażały swój protest wysyłając maile do siedziby Media Markt. Eksperci, dziennikarze i osoby publiczne wypowiadały się w mediach – wyjaśnia nam. – Będąc polską firmą zdecydowaliśmy się wyrazić nasz protest poprzez zacytowanie opublikowanych informacji prasowych na temat reklamy sieci Media Markt w komunikacie radiowym – dodaje.

– „Polacy jako złodzieje” – „Rzeczpospolita”,„Nie dla idiotów, czyli jak Polacy kradli w niemieckiej reklamie” – „Gazeta Wyborcza”,„Robią z Polaków złodziei” – „Super Express”, „Polscy podludzie” – „Życie Warszawy”. Oto niektóre tytuły z gazet z 28 marca – można usłyszeć w radiowym spocie.

Później pojawia się jeszcze cytat z „Gazety Wyborczej” („Czy reklama opłaci się sieci supermarketów?” oraz z „Życia Warszawy” („Ciekawe tylko czy do Media Markt w Polsce przyjdzie jeszcze, choć jeden klient?”)

– A mówili „nie dla idiotów” – można usłyszeć na zakończenie.
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Uri » piątek, 31 mar 2006, 10:13

Sędzia Czesław napisał(a):
Uri napisał(a):pruszków i inni powinni założyć filie w Szwecji i rozpieprzyć szwedzkie gangi za przyzwoleniem szwedzkiego rządu i policji...

Wtedy do przywar Polaków oprócz pijaństwa i kradzieży dojdzie jeszcze skłonność do mordowania i rozpieniczania co się da. A co nam szkodzi...


zadziwiająca jest jeszcze zdolność niektórych Polaków do pokazywania swoich cech w nizwykle negatywnym świetle...
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez MeYa » poniedziałek, 3 kwi 2006, 16:19

.Y. napisał(a):Kiedys bedac w niemieckim supermarkecie, ktos z obslugi zawowal: Chowac sie kto moze! Polacy ida!
To najzwyczajniej w swiecie nie jest zbyt mile. I to tyle wzgledem komentarza.


to nie bylo czasem a Aldiku na naszych 'pseudowarsztatach' w gim.?
i bylo cos jeszcze o patrzeniu nam na rece.
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez FiDo » poniedziałek, 3 kwi 2006, 18:45

reklame obejrzalem dzisiaj. myslalem, ze byli troche bardziej subtelni. nie, pojechali po calosci. robie bojkot media markt
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez MzK » poniedziałek, 3 kwi 2006, 21:07

Mi tam ta reklama nie przeszkadza(-ła). Wrecz przeciwnie usmialem sie z trojki Polakow i O. Pochera w roli glownej. Zreszta spoty MM przedstawiaja tez inne nacje i ich "zalety": Holendrow (camping), Anglikow (humor), Francuzow (podniecona Francuzka), Arabow (targowanie sie na odwrot) ...
reszte klipow znajdziecie tutaj -> LINK
Avatar użytkownika
MzK
Dyskutant
 
Posty: 131
Dołączył(a): poniedziałek, 22 sie 2005, 20:01
Lokalizacja: na wygnaniu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości