I pomyśleć, że to mnie tu co niektórzy do AA wysłać chcieli... dzieci drogie...
Ale Wy w szkołach chyba będziecie, co?

Olcia napisał(a):Mafi napisał(a):[center]***[/center]
I pomyśleć, że to mnie tu co niektórzy do AA wysłać chcieli... dzieci drogie...![]()
Ale Wy w szkołach chyba będziecie, co?
rekolekcje mamy![]()
ps: alkoholicy

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości