Panowie gratuluje dumy narodowej to podstawa
Długi zgadzam sie miales problem tylko ze problem wynika z istnienia stereotypu ktorego poczatki siegaja konca lat 80-tych czasow slawnej jumy.....
inaczej nie mozecie mowic ze polacy sami zapracowali na taka opinie
podajcie konkretne dane na temat :
populacji wszystkich mniejszosci narodowych w niemczech
odsetku przestepstw dokonywanych przez poszczegolne mniejszosci
itd itp
bez tych danych sami wykazujecie sie niemiecka mentalnoscia powielajaca stereotyp polaka zlodzieja , podobnego chwytu uzyla francja z hydraulikiem czyz nie ?
co do ginacych samochodow w polsce a jestescie w stanie powiedziec ile z tych samochodow ukradli w polsce np. rosjanie , ukraincy i inni ?
niemcy maja sobie wycierac nami buty a my potrafimy powiedziec tylko no sorry tacy jestesmy ? przeciez robia to na kazdym kroku poczawszy przez centrum przeciw wypedzeniom od reklam media markt skonczywszy na konszachtach z rosja w sprawie rurociagu polnocnego
czy kazdy kto pisze ze zasluzylismy sobie na taka opinie czuje sie zlodziejem - bo z tego wynika ze tak

