przez BrathSabbath » wtorek, 28 mar 2006, 20:43
reklamy plusa oczywiscie (dobra była ta z nauczycielką, co ją wycofali : "Ja ci się ponawydurniam jeden z drugim...." ). No i oczywiście ta najbardziej "POMIDOROWO-POMIDOROWA" A dla czego? A czemu ? (koncentrat pomidorowy)