szkoda, że nie ma "Zasad dynamiki tłumu" i "Być rządzonym",
czym się różni muzyka na pierwszej i drugiej płycie
tak ucichła na forum dyskusja o koncercie w Kołobrzegu - czyli jednak nie będzie?


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości