Moda na odchudzanie

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez cichy » wtorek, 28 mar 2006, 07:44

Morland napisał(a):6 powtórzeń na jedną nogę, czy 6 powtórzeń w serii (3 na prawą nogę, 3 na lewą)?... tak tylko pytam, bo nie jestem pewien :P A chętnie zająłbym się w ten sposób moim brzuchem ;)

no nie wyglupiaj sie, po 6 na jedna noge no troche za duzo
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Nash Johnson » wtorek, 28 mar 2006, 11:42

6 na każdą nogę
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez Morland » wtorek, 28 mar 2006, 11:44

No nieźle, tylko 6 powtórzeń i już daje wycisk... będzie ciężko :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Dreams » wtorek, 28 mar 2006, 11:46

Ech, no ja osobiście przed latem zrzucam ze trzy kilo ale w obesję nie wpadam. Nie mam zamiaru gruchotać swoimi kosteczkami.... :lol:
Dreams
 

Postprzez kamila » wtorek, 28 mar 2006, 11:46

wiosna się zbliża, kobiety jak i meżyczyźni chcą zgubić trochę zimowego tłuszczyku, to raczej normalne, ale uważam za nienormalne, wyglądać jak szkielet, to jest po prostu odrażający widok. Ja sie nigdy nie odchudzałam i nie będę, ew. dla zdrowia pobiegać :D . Diety są różne i wymyślne, później wygląda sie niby super, ale zawsze wszytko się później odbija.. Nie będę marnować czasu na odchudzanie sie, są ważniejsze sprawy :twisted: :twisted:

strzałeczka.
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Nash Johnson » wtorek, 28 mar 2006, 12:25

Morland napisał(a):No nieźle, tylko 6 powtórzeń i już daje wycisk... będzie ciężko :P



Poczekaj do jutra, kiedy to bęzdiesz kwiczał od zakwasów a bedziesz musiał zrobić dwa razy więcej :P
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości