Linux i jeden dzień z życia developera...

Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)

Linux i jeden dzień z życia developera...

Postprzez r00t » poniedziałek, 27 mar 2006, 11:52

Poczytajcie sobie :) jak wypowiada się człowiek który jak sam twierdzi ma 22 lata doświadczenia w IT

http://www.centos.org/modules/news/arti ... toryid=127

Podziwiam pana Johnnego Hughes'a za cierpliwość :)
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez pepsi » poniedziałek, 27 mar 2006, 19:03

Nawet pod zrozumieniu po czyjej stronie problem lezal, Jerry stwierdza: "ale moglo byc to rozwiazane szybciej, jezeli od razu powiedzialbys mi w czym problem - tak jak to zrobiles w ostatnich mailach" - jaaaaasne. Po prostu niesamowite.
Avatar użytkownika
pepsi
Rozgrzewa się
 
Posty: 20
Dołączył(a): wtorek, 5 lip 2005, 11:28
Lokalizacja: Melmak


Powrót do :: software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości