Wasze ulubione reklamy?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Mafi » niedziela, 26 mar 2006, 18:21

Nie mam ulubionej reklamy, bo jak je widzę to mną telepie...

trzęsie mną jak oglądam film i co 15 min. tracę wątek bo muszę patrzeć na jakiś proszek, tel. albo inne gie. I nie wynagrodzą mi tego nawet najprzystojniejsi ratownicy- nie ważne jak bardzo opaleni ani najlepsza czekolada czy najbardziej płaski telewizor...

Wręcz przeciwnie, mam na to wszystko ochotę więc denerwuję się podwójnie ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez FiDo » niedziela, 26 mar 2006, 18:22

WZT napisał(a):
FiDo napisał(a):a pamietacie reklamy z wczesnych lat dziewiecdziesiatych? wtedy reklamy byly!
Uociet prać!


to chyba byla polena 2000???


dokladnie;))
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez anula » niedziela, 26 mar 2006, 18:24

ja też wolałabym nie patrzec co kilka minut na przerywniki filmów jednak niektore wyjatkowo sa fajne. oczywiscie reklamy plusa, heya tez nie gorsza. a ostatnio ruchy kluchy leniwe :)
Avatar użytkownika
anula
Ważniak
 
Posty: 260
Dołączył(a): niedziela, 16 sty 2005, 17:21
Lokalizacja: miejscowa

Postprzez Roman » niedziela, 26 mar 2006, 21:38

mnie denerwują wszelkiego rodzaju reklamy podpasek i innych środków na te sprawy
a także środków na biegunki i zaparcia

ja wiem, że to wszystko bardzo potrzebne, ale nie muszę mieć ochoty tego oglądać
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Morland » niedziela, 26 mar 2006, 22:41

uwielbiam reklamy plusa, są genialne :D heyah też ostatnio postarało się z ośmioma pancernymi i dwoma psami :P śmieszni są jeszcze ratownicy z ery w obydwu wersjach :P no to mamy już prawie wszystkich operatorów, tylko orange i pan Michał z samych swoich nie trafili w moje poczucie humoru 8) z mniej zabawnych lubię reklamę nike, ale tylko z tą dziewuszką w różu i czerni :oops: :P :D i kiedyś fajne reklamy nike leciały z piłkarzami grającymi w klatce albo na takim metalowym rusztowaniu :) jak to już wcześniej ktoś napisał, fajna jest jeszcze reklama pudliszek z tym małym dzieciakiem, który zadaje śmieszne pytania :P i to już chyba wszystko...
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Sędzia Czesław » niedziela, 26 mar 2006, 22:51

Prawie że popieram poprzednika, ale heyah mi się nie podoba. Lecz Plus rządzi
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez Fisher_kg » poniedziałek, 27 mar 2006, 17:36

Zdecydowanie reklamy plusa, Sprite, Heyah i cos tam chyba jeszcze, jak mi sie przypomni, to jeszcze cos napisze
Fisher_kg
 

Postprzez FiDo » poniedziałek, 27 mar 2006, 18:11

Morland napisał(a): i kiedyś fajne reklamy nike leciały z piłkarzami grającymi w klatce albo na takim metalowym rusztowaniu :)


swietna seria. wlasnie sobie ogladam ;)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez barmaid » poniedziałek, 27 mar 2006, 18:50

Jestem cichym reklamożercą hihi....czasem są to prawdziwe perełki, małe dzieła sztuki (przede wszystkim kampanie koncernów samochodowych).Ale do obłędu doprowdza mnie pani, która mówi "Ale ja mam pranie..." w reklamie Calgonu.Wrrrrrr ;/
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez kamila » wtorek, 28 mar 2006, 12:01

- nike (laski wymiatają)
- generalnie reklamy z bobasami, są sweet :D
- frugo
- heya
- simplus
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kołysanka » wtorek, 28 mar 2006, 13:48

ostatnio bezkonkurencyjna jest reklama Pudliszek - "A dlaczego?" - rozbraja mnie za każdym razem... :roll:
no i wspominane tu wielokrotnie serie Plusa z Mumio i Żywca - "prawie jak..."
ogólnie lubię też reklamy koncernu Peugeot
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Roman » wtorek, 28 mar 2006, 14:26

i jeszcze Manuel - robi kanapkę :lol:
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Vin » wtorek, 28 mar 2006, 15:06

Manuela to ja bym chciała mieć w domu. :P :D :lol:
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości