Nie wychodzę wtedy z domu
A i lanie się wodą jakoś już mnie nie bawi, chyba się starzeję
Zresztą jak widzę w tv, co się na mieście dzieje to aż żal patrzeć... to już na pewno nie podchodzi pod miano zabawy...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości