Lany poniedziałek... tradycja czy chuligaństwo?!

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Lany poniedziałek... tradycja czy chuligaństwo?!

Postprzez kurczaczek » niedziela, 26 mar 2006, 12:10

Już niebawem święta. Na pewno słyszeliście o ludziach którzy ten dzień traktują jako tradycje ale sa również młodzi którzy poniedziałek traktują jak pewien rytuał, uzbrajają się w butelki, wiadra, torebki jednorazowe i ruszają z całym impetem na miasto, oblewając wszystko i wszystkich. Jak można oddzielić granicę przyzwoitości od głupoty. Czy na miejscu jest latanie z wiadrem?! :? Rozumiem oblać sąsiadkę, sąsiada bo taka tradycja... Co Wy o tym sądzicie ?!
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez EmDeKa » niedziela, 26 mar 2006, 12:20

Tradycyjnie proponuję to po prostu oblać - tak chyba by było najbezpieczniej dla wszystkich.
EmDeKa
 

Postprzez McCool » niedziela, 26 mar 2006, 12:27

Aby kultywować tradycję nasikam na mieszkającą pode mną sąsiadkę :twisted:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Budyn » niedziela, 26 mar 2006, 12:47

Tradycja ale jesetm juz troszeczke starszy i nie bedzie tak tradycyjnei jak co roku bywalo ;) :P
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez RUDA » niedziela, 26 mar 2006, 13:05

Tradycja tradycją,
ale naprawdę niektórzy stanowczo przesadzają
i dawno już zatracili granice między tradycją a chuligaństwem ..... ;/
Avatar użytkownika
RUDA
Weteran
 
Posty: 592
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 13:46
Gadu-Gadu: 0

Postprzez McCool » niedziela, 26 mar 2006, 13:16

Prawda, chociaz to tylko jeden dzień w roku :) Można równie dobrze, aby się nie dać, też wziąć ze sobą worek z wodą i pierwszego odważnego, który podejdzie celnie trafić w łeb, żeby się odechciało głupich zabaw :twisted:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Olcia » niedziela, 26 mar 2006, 13:23

McCool napisał(a):Aby kultywować tradycję nasikam na mieszkającą pode mną sąsiadkę :twisted:


:smiech:

ja tam wole zostać w ten dzień w domu :P i tak śpie do 12 :P więc zabawa często mnie omija :D
(no chyba, że tata chce mnie wcześniej obudzić i wylewa szklanke wody na moją głowe :P )
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez redlovebloodgirl » niedziela, 26 mar 2006, 13:24

tradycyjnie rano wyladuje w wannie z lodowata woda
tradycyjnie pozniej odplace sie ojcu
tradycyjnie po poludniu wyladuje w morzu lub jeziorze
tradycyjnie.... :twisted:

lubie lany poniedzialek i uwazam go za swietna zabawe :) jednak atakowanie bezbronnych staruszek na ulicy uwazam za przesade. oblewac sie warto-ale tylko z tymi, ktorzy tez chca sie w ten sposob bawic :)

edit-literowka :P
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Morland » niedziela, 26 mar 2006, 13:52

Chuligaństwo, z którym należy walczyć :twisted:
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez kurczaczek » niedziela, 26 mar 2006, 14:05

Za takie chuligaństwo grozi sprawa przed sądem grodzkim, 500 zł grzywny oraz pokrycie wyrządzonych szkód. [wyczytałam w internecie]
Jako mi sie nie wydaje żeby policja wlepia małoletnim grzywny ;/
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez kamila » niedziela, 26 mar 2006, 14:13

Budyn napisał(a):Tradycja ale jesetm juz troszeczke starszy i nie bedzie tak tradycyjnei jak co roku bywalo ;) :P
Piotrek no co Ty, za stary?, szkoda, ze nie widzisz czsem mojego ojca w 'takich' akcjach, gorzej niż mój brat :lol: . Ja tam lubię się lać wodą, szczególnie zimną :lol: :lol: , a tak serio.. zawsze mam pukawkę pod łóżkiem [smilie=guns.gif] :D :D :D
Kiedys dostałam wodą z takiego wiadra i było iście mokro :twisted:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez cichy » niedziela, 26 mar 2006, 14:40

wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem....

Morland napisał(a):Chuligaństwo, z którym należy walczyć :twisted:

ja zamawiam psa na poniedzialek :D :P
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Roman » niedziela, 26 mar 2006, 17:40

zwykłe chuligaństwo

to się panienki oblewało

dobrze, że nie wiedzą, że w niektórych regionach zamiast oblewania wodą, trzepało się rózgami po nogach
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Uri » niedziela, 26 mar 2006, 18:44

jakoś rzadko zdarzało mi się wychodzić z domu w lany poniedziałek (brak odstępstw od rutyny, hehe ;))
a jak już wychodziłem to mnie nikt NIGDY nie oblał. chyba coś z wyrazem twarzy.
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości