W końcu pokolenie JPII przestało istnieć równie szybko jak się pojawiło...
Nie martw się, jestem prawie pewien że w rocznicę śmierci papieża pokolenie JPII odżyje.
Na jakieś dwa dni.
W końcu pokolenie JPII przestało istnieć równie szybko jak się pojawiło...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości