redlovebloodgirl napisał(a):a ja powiem ze ostatnio zauroczona jestem reklama tak takaI need a hero i takie tam
a tak poza tym to reklamy nike...podziwiam te dziewczyny
a mi się ten tak tak nie podoba

no ja nie wiem ale wszyscy faceci w moim domu sam poczatek to mogliby w kolko ogladac 



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości