kamila napisał(a):kulA napisał(a):dzis nauka, jutro podroz, ale w piatek jak najbardziej tak![]()
, do trzech razy sztuka jak to mowia 
yyy.. ale ja nie mam czasu, a jutro to już w ogóle..kulA napisał(a):mam nadzieje ze juz ciasto mi zrobilas, bo jak teraz nie bedzie to normalnie ja sie obrazam, do trzech razy sztuka jak to mowia
Kupię Ci jakiś kawałek ciacha
, babeczke?, hehe.kamila napisał(a):yyy.. ale ja nie mam czasu, a jutro to już w ogóle..kulA napisał(a):mam nadzieje ze juz ciasto mi zrobilas, bo jak teraz nie bedzie to normalnie ja sie obrazam, do trzech razy sztuka jak to mowia
Kupię Ci jakiś kawałek ciacha
![]()
, babeczke?, hehe.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości