wiedziałem ze jestem zdolny
poprostu jakiś czas nie wchodziłęm i trudno było znaleźć te linki... w kazdym razie "satanistyczna" wersja jest najlepsza 
KaucZ napisał(a):[url=http://img208.imageshack.us/img208/2525/portfoliogotowe8nu.th.jpg]Obrazek[/URL]
Jezeli kogos zle podpisalem to pisac
![]()
ale niektore podpisy moglyby byc wieksze

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości