Portfolio TKK 2006.

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Flo » niedziela, 19 mar 2006, 23:42

FiDo napisał(a):cholernie przypominasz moja kolezanke z klasy szkoly sredniej :shock: z tym, ze tamta byla blond :twisted:


juz tu nie wymyslaj Fidziak, ona jest w moim wieku a nie rok mlodsza od Ciebie :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » niedziela, 19 mar 2006, 23:45

Flo napisał(a):
FiDo napisał(a):cholernie przypominasz moja kolezanke z klasy szkoly sredniej :shock: z tym, ze tamta byla blond :twisted:


juz tu nie wymyslaj Fidziak, ona jest w moim wieku a nie rok mlodsza od Ciebie :)


Flo, nie napisalem, ze to ona. pisalem, ze jest podobna :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez RUDA » niedziela, 19 mar 2006, 23:46

FiDo napisał(a):cholernie przypominasz moja kolezanke z klasy szkoly sredniej :shock: z tym, ze tamta byla blond :twisted:


Hmmmmm... blondynka nigdy nie bylam :wink: a teraz jestem czarna :) no i jakby nie patrzec troszku starsza :P
Avatar użytkownika
RUDA
Weteran
 
Posty: 592
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 13:46
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » niedziela, 19 mar 2006, 23:47

FiDo napisał(a):
Flo napisał(a):
FiDo napisał(a):cholernie przypominasz moja kolezanke z klasy szkoly sredniej :shock: z tym, ze tamta byla blond :twisted:


juz tu nie wymyslaj Fidziak, ona jest w moim wieku a nie rok mlodsza od Ciebie :)


Flo, nie napisalem, ze to ona. pisalem, ze jest podobna :)


ale ona zrozumiala to tak jak ja :P
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Budyn » poniedziałek, 20 mar 2006, 14:40

nie mam jego fotki
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez Mafi » środa, 22 mar 2006, 00:34

KaucZ napisał(a):ja to bym jeszcze inaczej widzial, ale wasze nie są złe ;)


To zrób swoje :)

Z przyjemnością zobacze kolejną wersję ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Budyn » środa, 22 mar 2006, 12:44

to nie marudz :P ze zrobl bys lepsze bo miedzy prawda a bogiem na to trzeba soro czasu i cierpliwosci
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 22 mar 2006, 15:06

a mi sie bardzo portfolio zrobione przez Budynia podoba...jestem w centrum :P ;)
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Mariol » środa, 22 mar 2006, 17:54

redlovebloodgirl napisał(a):a mi sie bardzo portfolio zrobione przez Budynia podoba...jestem w centrum :P ;)

jestem obok ciebie... :D
Również mi się bardzo podoba... :D
Mariol
 

Postprzez RUDA » środa, 22 mar 2006, 19:52

A ja nadal czekam Budyn :P
Avatar użytkownika
RUDA
Weteran
 
Posty: 592
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 13:46
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 9 gości