Dziura w drodze...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Dziura w drodze...

Postprzez Didi » wtorek, 21 mar 2006, 22:26

Na pierwszy rzut oka dziura jak miliony na naszych drogach ...




Kod: Zaznacz cały
Rekordowa dziura w drodze
Niewiele brakowało, żeby doszło do katastrofy. Takiego przypadku jeszcze w Polsce chyba nie było.
Z wierzchu niewinna, zaledwie półmetrowa dziura w asfalcie. Wewnątrz nie było widać dna. Co najmniej pięć metrów głęboka i tyle samo szeroka. W Olesznie (powiat włoszczowski w Świętokrzyskiem), na ulicy Kieleckiej zapadł się asfalt na głębokość dwóch pięter. Na szczęście, nikogo nie było w pobliżu. Takiej katastrofy w Polsce chyba jeszcze nie było.


calosc ...

http://www.echo-dnia.com.pl/?news=28191 ... =4&dzial=5

Obrazek
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez qrczak » wtorek, 21 mar 2006, 22:28

Się zdublowało. :wink:

Link
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Didi » wtorek, 21 mar 2006, 22:28

ooo nie zagladalem tam ... :/
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » wtorek, 21 mar 2006, 22:47

katastrofa? przeciez nikt nie zginal :) i nie zgodze sie zeby pierwsza taka. widzialem o wiele wieksza na wlasne oczy gdzies w beskidzie slaskim.
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Didi » wtorek, 21 mar 2006, 22:48

Fido wiesz jak to prasa lokalna :P
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » środa, 22 mar 2006, 07:10

DeeJay napisał(a):Fido wiesz jak to prasa lokalna :P


nie tylko prsa lokalna, ale rowniez Ty wklejajac nam ten link :P A do tego powtorzyles go, a zawsze kazdemu zwracasz uwage ze ie czyta forum i dubluje :P Trafila i na Ciebie :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Didi » środa, 22 mar 2006, 10:16

ciekawostka jest ;) czekamy na taka dziure w kolobrzegu

a zawsze kazdemu zwracasz uwage ze ie czyta forum i dubluje :P Trafila i na Ciebie :twisted:


nie zawsze, nikt nie mowil ze bedzie lekko ;)

btw wlasnie w tvn24 mowia o zapadadnietej sie jezdni...w kamiennej gorze heh
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości