Wszystkim zapracowanym, leniwym, wkurzonym na swoich przełożonych polecam Dilberta:
http://praca.gazeta.pl/gazetapraca/0,67672.html
Chater_ napisał(a):Ostatnio czesto bywam tu: http://www.klarnet.prv.pl
kALiNeK napisał(a):(..) i na koniec najlepsza ;D
http://weather.icm.edu.pl/
i dedykacje w najblizeszej prognozie pogody 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 3 gości