
Achaja napisał(a):
PS a największe podziękowania dla braciszka, wszystkiego mogłam się spodziewać, ale najpierw post z życzeniami, potem kartka urodzinowa, a na koniec sms z Anglii jak wrócisz podziękuję Ci osobiście![]()
![]()
[/list]Achaja napisał(a):Jeszcze raz dziękuje za życzenia
PS To fajnie, że Ci się podobało U-S i wielka szkoda, że musiałaś uciekać
, znasz temat Achajo. Ale na początku kwietnia odbijemy... Postaram się, żeby było równie odlotowo no i nasza paczka ukochana. Pozdrowienia dla naszych kochanych Znajomych Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości