!!!Sędzia Czesław napisał(a):No ja takich problemów nie mam. Idę spać o 1 w nocy. Do 6.40. 10 minut budzenia się i lecimy cały dzień. I znowu. Już 2 tygodnie tak lecę. Chyba w tę sobotę sobie pośpię dłużej. Tak do 9
potrzebuje przynajmniej 8 h snu.. a teraz jak jestem chora to gdzieś z 10 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość