RaCiK napisał(a):Ps. Olga na nas się nie donosiło, zresztą byliśmy najgrzeczniejszą klasą
Taaaa
... jak to pewna pani nauczycielka powiedziała: "ci dziwni ludzie z klasy D"

Olga napisał(a):Taaaa... jak to pewna pani nauczycielka powiedziała: "ci dziwni ludzie z klasy D"
![]()

Sędzia Czesław napisał(a):Olga napisał(a):Taaaa... jak to pewna pani nauczycielka powiedziała: "ci dziwni ludzie z klasy D"
![]()
Może to było "dziwni" było pozytywnie? Bo lepiej być "dziwnym" niż takim zwykłym, przyziemnym. Trzeba mieć polot!

agentWomen napisał(a):Olcia napisał(a): (tak fajnie machał pupą)
Dooooooooookładnie!
Jego pupa była najlepsza!


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości