Chater_ napisał(a):Yyy... sorry za zwłoke, ale sprawdziany itd...100% portfolio będzie w piątek. Pzdr.
A, i nie spodziewajcie się czegoś nadzwyczajnego - działam w paincie.
uu.. wiesz.. w paincie też można zdziałać cuda

Olcia napisał(a):Chater_ napisał(a):Yyy... sorry za zwłoke, ale sprawdziany itd...100% portfolio będzie w piątek. Pzdr.
A, i nie spodziewajcie się czegoś nadzwyczajnego - działam w paincie.
uu.. wiesz.. w paincie też można zdziałać cuda

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości