Ćwiczenie na dykcję

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez rysio » środa, 15 mar 2006, 16:52

no nie popadajmy w przerazenie.... tpo dobry temat i nie ma tak wielkich napięć..
jest dobrze - ja dla rozladowania atmosfery wrzucę tu jeszcze jeden tongue twister - mój ulubiony:
_______________________
A tree toad loved a she-toad
Who lived up in a tree.
He was a two-toed tree toad
But a three-toed toad was she.
The two-toed tree toad tried to win
The three-toed she-toad's heart,
For the two-toed tree toad loved the ground
That the three-toed tree toad trod.
But the two-toed tree toad tried in vain.
He couldn't please her whim.
From her tree toad bower
With her three-toed power
The she-toad vetoed him.

_____________________

p.s. a strona o ktorej pisalem podana byla przez .Y. a nie przez RaCiKa - w trybie sprostowania (ktoś oglądał dzieiejsze obrady sejmu? dużo o różnych trybach mówiono... :lol: )
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez Dreams » czwartek, 16 mar 2006, 11:25

rysio napisał(a):udawanie wlasnych racji?
nie udaje.. rzeczywiscie mam racje ;)
a co do ubóstwa j ang to nie masz racji ale aby dostrzec bogactwo jekiegos jezyka trzeba go najpierw dobrze poznac, wiec dostrzezenie tego masz pewnie jeszcze przed soba...


:) Literki "ź", "ć", "ś" itp. należy pisać z wciśniętym klawiszem "Alt" - Panie arcymistrzu refleksu, błyskotliwości i geniuszu! ;} Gdzie mogę udać sie po autograf? Prosze o szybkie udzielenie odpowiedzi, bo później się nie dopcham!! :lol:
Dreams
 

Postprzez Dreams » czwartek, 16 mar 2006, 15:07

WZT napisał(a):
Dreams napisał(a):
rysio napisał(a):udawanie wlasnych racji?
nie udaje.. rzeczywiscie mam racje ;)
a co do ubóstwa j ang to nie masz racji ale aby dostrzec bogactwo jekiegos jezyka trzeba go najpierw dobrze poznac, wiec dostrzezenie tego masz pewnie jeszcze przed soba...


:) Literki "ź", "ć", "ś" itp. należy pisać z wciśniętym klawiszem "Alt" - Panie arcymistrzu refleksu, błyskotliwości i geniuszu! ;} Gdzie mogę udać sie po autograf? Prosze o szybkie udzielenie odpowiedzi, bo później się nie dopcham!! :lol:



A nie przyszlo Tobie do glowy ze Rysio stosuje sie do netykiety internetowej??????




rysio??????!!!!!!!!!! W życiu by mi to nie przyszło do głowy.....;}
Dreams
 

Postprzez FiDo » czwartek, 16 mar 2006, 16:10

WZT napisał(a):A nie przyszlo Tobie do glowy ze Rysio stosuje sie do netykiety internetowej??????


ten punkt netykiety to przezytek WZT.. tyczy sie jeszcze conajwyzej komunikatorow takich jak IRC.
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez rysio » czwartek, 16 mar 2006, 16:48

a co to za netykieta? i ktory jej punkt jest tu roztrzasany?
brakowalo kilku ż ć czy ś - wielkie rzeczy... do innych się nie czepiasz tylko do mnie, bo akurat zabrakło ci argumentow? ja na to prycham :lol:
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron