Internet w orange abonamentowy ma limity niestety (0,5GB/miesiac przy modemie EDGE-GPRS) i transfer niezaciekawy.
Jest chyba opcja w orange 120zł/m-c 24h non-stop ESDN> Miałem do niedawna coś takiego.
m@dF napisał(a):wlasnie bylem w salonie plusa. Aby stac sie szczesliwym abonentem IPlusa nalezy uiscic oplate aktywacyjna w wysokosci 50zl oraz kupic sobie u nich modem za jedyne 549zl przy abonamencie miesiecznym 60zl, natomiast przy abonamencie 110zl modem kosztuje tylko 115zl. Uwazam ze to przesada lekka...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości