Bzykaj na wiosnę!!!

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Bzykaj na wiosnę!!!

Postprzez Didi » środa, 15 mar 2006, 00:35

Do smutnych pracowników i ich smutnych szefów adresowana jest optymistyczna kampania wkręcania się w wiosnę. Idea jest prosta: o określonym dniu i godzinie, we własnych gabinetach powinniśmy intensywnie bzykać.

Jeśli 21 marca o godzinie 12:00 zamienimy swoje biura w istną bzykalnię możemy - zdaniem organizatorów tego nietypowego konkursu - przyczynić się do obudzenia wiosny (i przy okazji zdobyć nagrody).

Bzykające pomysły na obudzenie należy utrwalić na plikach mp3, video lub fotografiach i przesłać na adres portalu SerwisKariery.pl. Najciekawsze biurowe bzykanie (cokolwiek to znaczy) zostanie nagrodzone ubraniami House oraz zegarkami Casio.

Organizatorzy zapewniają, że w konkursie może wziąć udział każdy bez względu na wiek, płeć czy przekonania.

Miejmy nadzieję, że takie kolektywne przedsięwzięcia wpłyną na decyzję wiosny o szybszym zalaniu naszego kraju zielenią ;-)

di
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kazió » środa, 15 mar 2006, 00:42

z daleka smierdzi polityka:>
na poczatku bylo becikowe a teraz .... 8)
niestety nie mam stycznosci z zadnym biurem,cholera
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez qrczak » środa, 15 mar 2006, 01:26

Czemu akurat o 12.00 :?:
Ja wtedy najczęściej śpię. Może mi się uda namówić koleżanki z pracy na bzykanie o 19.00, wtedy w pracy jest najwięcej ludzi chętnych i zdolnych do bzykania. :wink: :lol:
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Dreams » środa, 15 mar 2006, 10:09

Taaaa,,,, i zaraz będzie szparki-sekretarki......Oj hormony buzują, to fakt ...:lol: Jednak pomysł ciekawy, ciekawy........:lol:
Dreams
 

Postprzez Vin » środa, 15 mar 2006, 15:11

Ciekawe czy nasz UM weżmie udział w takiej zabawie. :D
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Vin » środa, 15 mar 2006, 17:34

Chciałam jeszcze dodać, że ta akcja jest beznadziejna delikatnie mówiąc.
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Didi » środa, 15 mar 2006, 17:45

Vin spoko wpadne do ciebie o tej 12 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Kalynka » czwartek, 16 mar 2006, 14:47

DeeJay napisał(a):Vin spoko wpadne do ciebie o tej 12 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jesli moge.. Twoje tematy sa w 99% powiazane z sexem Dee. :)
Avatar użytkownika
Kalynka
Ważniak
 
Posty: 204
Dołączył(a): sobota, 4 paź 2003, 17:03
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez Didi » czwartek, 16 mar 2006, 14:50

a reszta? Kalyna nie przesadzaj :lol:
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Kalynka » czwartek, 16 mar 2006, 14:52

DeeJay napisał(a):a reszta? Kalyna nie przesadzaj :lol:

Reszty nie piszesz. :lol: Gdzie moje foto z minimala? :(
Avatar użytkownika
Kalynka
Ważniak
 
Posty: 204
Dołączył(a): sobota, 4 paź 2003, 17:03
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez Didi » czwartek, 16 mar 2006, 14:53

ehehehehe Kalyna wroce z miasta znajdziesz ja na pw obiecuje! :)

A wracajac do temu juz niedlugo coraz blizej do 21 :P
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Vin » wtorek, 21 mar 2006, 12:01

DeeJay napisał(a):Vin spoko wpadne do ciebie o tej 12 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


No i co ?
Gdzie jesteś gawędziarzu ? :lol:
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Didi » wtorek, 21 mar 2006, 12:13

tutaj jestem tutaj :D milame chwilowy brak neta :/

ale juz jestem Vin a ti ti bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Suzy » wtorek, 21 mar 2006, 16:12

... a u mnie dziś niestety żadnego "bzykania" nie było :cry: ... hym ... no ale "jutro też jest dzień" :lol: ...

Ps. ... a nie ... jutro to się nie liczy przecież ;/ ... no trudno :wink:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości