LARP w Kołobrzegu

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Vin » wtorek, 14 mar 2006, 13:13

Znaczy się mają odwalić za Ciebie całą robotę za uścisk prezesa ? :D
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Morland » wtorek, 14 mar 2006, 16:19

Jeśli pomysł wypali, piszę się na to jak bum cyk cyk :D Nigdy jeszcze nie uczestniczyłem w żadnym LARPie, ale od dłuższego czasu z krótkimi przerwami gram w RPG (różne systemy) i z przyjemnością wezmę udział w czymś takim :]
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Colberg » wtorek, 14 mar 2006, 16:39

Jedna rada. Nie wyłamuj otwartych drzwi. Skontaktuj się Andrzejem "Pawkensem" Pałką. Namiary znajdziesz w necie.
W okolicy LARP-ów nikt nie robił, prawie nikt ich na oczy nie widział. Może poradzić się jakiegoś weterana tej zabawy w kraju? :)
Avatar użytkownika
Colberg
Ważniak
 
Posty: 223
Dołączył(a): wtorek, 28 gru 2004, 21:51
Lokalizacja: Danzig

Postprzez rysio » wtorek, 14 mar 2006, 17:09

nie jestem pesymistą ( co widać w niektórych tematach tu...) ale to ... ten pomysł.... khmmmmyy ..... nie wypali
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez rysio » wtorek, 14 mar 2006, 17:42

skorp!on napisał(a):rysio, zapraszam na
http://www.grylogiczne.pl - fajna stronka o grach!


czy to do mnie?dlaczego akurat do mnie? choc przyznam ze stamtad chyba trafilem na lemingi dhtml... polecam dla zarazonych nostalgia za starymi grami...
http://www.elizium.nu/scripts/lemmings/
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez Nemmerle » wtorek, 14 mar 2006, 18:08

Colberg napisał(a):Jedna rada. Nie wyłamuj otwartych drzwi. Skontaktuj się Andrzejem "Pawkensem" Pałką. Namiary znajdziesz w necie.
W okolicy LARP-ów nikt nie robił, prawie nikt ich na oczy nie widział. Może poradzić się jakiegoś weterana tej zabawy w kraju? :)


klub Imgur Haran robił w Kołobrzegu LARPy i konwent w SP 8
Nemmerle
Nowicjusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 00:18

Postprzez Colberg » wtorek, 14 mar 2006, 23:13

Nemmerle napisał(a):
Colberg napisał(a):Jedna rada. Nie wyłamuj otwartych drzwi. Skontaktuj się Andrzejem "Pawkensem" Pałką. Namiary znajdziesz w necie.
W okolicy LARP-ów nikt nie robił, prawie nikt ich na oczy nie widział. Może poradzić się jakiegoś weterana tej zabawy w kraju? :)


klub Imgur Haran robił w Kołobrzegu LARPy i konwent w SP 8


No to respekt. Widocznie w tym czasie nie rezydowałem nad Parsętą... :)
Avatar użytkownika
Colberg
Ważniak
 
Posty: 223
Dołączył(a): wtorek, 28 gru 2004, 21:51
Lokalizacja: Danzig


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 10 gości