Alternatywa dla posiadaczy sieci bezprzewodowych

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Alternatywa dla posiadaczy sieci bezprzewodowych

Postprzez Martius » niedziela, 12 mar 2006, 14:30

Chodzi mi tu głównie o osoby zamieszkujące tereny miejskie, podmiejskie bez dostępu do kablówki tkk, bo to chyba jednak najlepsza oferta na miasto Kołobrzeg...
Jakie są możliwości stania się użytkownikiem sieci?
Jeśli bezprzewodowi dostawcy tacy jak :
Sas net
Millennium
Wi-fi
Maja :
Niestabilne łącza ...
Maja drogie abonamenty / za śmiesznie małe łącza..
Wydawałoby się ze odpowiedz brzmi neostrada i umowa z, tpsa lecz nie wszędzie można ja zainstalować np. w takim Grzybowe i podobnym miejscowościach..
SDI ma bardzo uboga ofertę.
Czy są jeszcze jakieś inne wyjścia?
Z gory dzieki za kazda podpowiedz
Pisal chyba skazany na siec bezprzewodowa :lol:

:twisted:
P.s Prosba do panow od sieci bezprzewodowych Którzy zaraz wyskoczą ze ich sieci są wspaniale stabilne wydajne i wogule cacy, nie piszcie w tym topicu ..
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez EKG » niedziela, 12 mar 2006, 15:24

Przez pewien czas (14m-cy) korzystałem z bezprzewodowego internetu (laptop-modem) z Idei, słaby ale za to wszędzie gdzie jest zasięg idea (50zł za miesiąc), potem zmieniłem na szybszy ESDN 120zł-miesiąc. Minus-wolny, plus w zasadzie wszędzie w Polsce. Można brać kompa na ławkę w parku i klepać.
Dobrym wyjściem jest też (zrobiliśmy tak na europejskim) kilka osób robi zrzutę na DSL od TP.
Avatar użytkownika
EKG
Ważniak
 
Posty: 294
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 14:22
Lokalizacja: JAKOTAKO

Postprzez Martius » niedziela, 12 mar 2006, 19:19

jest tu jakis posiadacz SKYdsl ?
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez ewe » poniedziałek, 13 mar 2006, 17:14

A ja chyba zrezygnuję z TKK. Nie wiem co jest ,ale jeśli mój komp odłącze od kablówki to internet i tak działa . Znawca mówił mi ,że ponoć ma wbudowany bezprzewo.... internet
i działa dlatego ,że sąsiad ma TVsat. To chyba nie możliwe ? Komp jest ze Stanow
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez j0shu4 » poniedziałek, 13 mar 2006, 17:29

a jak go porwali to jeszcze jakies inne eksperymenty byly?
ps. tego znawce oczywiscie znaczy sie
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez pepsi » poniedziałek, 13 mar 2006, 18:34

ewe napisał(a):A ja chyba zrezygnuję z TKK. Nie wiem co jest ,ale jeśli mój komp odłącze od kablówki to internet i tak działa . Znawca mówił mi ,że ponoć ma wbudowany bezprzewo.... internet
i działa dlatego ,że sąsiad ma TVsat. To chyba nie możliwe ? Komp jest ze Stanow


może masz Internet na dyskietce
Avatar użytkownika
pepsi
Rozgrzewa się
 
Posty: 20
Dołączył(a): wtorek, 5 lip 2005, 11:28
Lokalizacja: Melmak

Postprzez Vin » poniedziałek, 13 mar 2006, 18:43

ewe napisał(a):A ja chyba zrezygnuję z TKK. Nie wiem co jest ,ale jeśli mój komp odłącze od kablówki to internet i tak działa . Znawca mówił mi ,że ponoć ma wbudowany bezprzewo.... internet
i działa dlatego ,że sąsiad ma TVsat. To chyba nie możliwe ? Komp jest ze Stanow


Działa dlatego, że komp jest ze Stanów.
Też mam ze Stanów.
Odłączyłam się już dawno od neostrady i dalej działa.
Cały czas mam internet free.
:D
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez ewe » poniedziałek, 13 mar 2006, 20:59

W temacie internetu jestem ciemny ,ale podobno jak odbiornik jest czuły to to jest możliwe .
Ponoć jest tak samo przy odbiorze TV z gniazda antenowego
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Vin » poniedziałek, 13 mar 2006, 21:10

Zgadza się.
Na przykład moja płyta w kuchni jest tak czuła, że jak moja sąsiadka włączy swoją to moja też grzeje - no i mam energię free, także obiadki mało co mnie kosztują.
A jak mój sąsiad zaczyna się golić elektryczną golarką to mój wibrator w torebce się sam włącza.
Fajna sprawa te czułe urządzenia.
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez kurczaczek » poniedziałek, 13 mar 2006, 23:18

Posiadam iPlusa i chwalę sobie :)
Działam na nim już od nowego roku :)
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez r00t » wtorek, 14 mar 2006, 11:32

ewe napisał(a):A ja chyba zrezygnuję z TKK. Nie wiem co jest ,ale jeśli mój komp odłącze od kablówki to internet i tak działa . Znawca mówił mi ,że ponoć ma wbudowany bezprzewo.... internet
i działa dlatego ,że sąsiad ma TVsat. To chyba nie możliwe ? Komp jest ze Stanow


LOL :)
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez M@dF » wtorek, 14 mar 2006, 11:53

No wlasnie. Mieszkamy ze Slonkiem w takiej dzielnicy, gdzie nie ma szans na TKK przez najblizsze pol roku a do neo trzeba miec telefon stacjonarny a tego nie chcemy. Internet w orange abonamentowy ma limity niestety (0,5GB/miesiac przy modemie EDGE-GPRS) i transfer niezaciekawy. Pozostaje IPlus. Tylko najlepiej jak by sie ktos wypowiedzial w tym temacie konkretnie. Zdanie kurczaczka juz znam :).
Avatar użytkownika
M@dF
Dyskutant
 
Posty: 194
Dołączył(a): środa, 25 cze 2003, 17:17
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2045912

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości