studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kurczaczek » sobota, 4 mar 2006, 14:48

Czeka mnie napisanie 5-ciu prac semestralnych i mam na to tylko 2 tygodnie :shock:
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez kulA » poniedziałek, 6 mar 2006, 18:42

i znowu trzeba jechac na uczelnie :(
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Uri » sobota, 11 mar 2006, 14:57

ha!
pierwsza poprawka - prawo cywilne - zdana :D
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Nemo » sobota, 11 mar 2006, 19:24

2 wizyty w przedszkolu juz za mna. od tego tygodnia zaczynamy prowadzic zajecia z czterolatkiami. :lol: :lol:
Zastanawiam sie dla kogo bedzie to wieksza masakra dla studentek czy dla bednych dzieci. :wink:
:lol: :P
Niech no dostane temat na zajecia, to sie zacznie niezla imprezka..... :lol: :lol: :wink:
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez yennefer » sobota, 11 mar 2006, 20:22

no i zaczal sie kocioł... a wszystko przez moje lenistwo i za duzo spraw na glowie. a tu oprocz dwoch prac rocznych, (z ktorych jedna juz powinnam konczyc, a jeszcze nawet nie zaczelam :cry:), jeszcze zmagam sie ze zleceniem, z ktorym powinnam sie uporać do przyszlej soboty :doh:
ale co tam... dam rade...chyba :p
tylko trzeba sie zebrać do kupy i wziac ostro do pracy :twisted:

p.s. Nemo, tylko nie dręcz za bardzo tych biednych dzieci... :P :lol:
pozdro :)
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Alethia » sobota, 11 mar 2006, 21:37

ZNAJDZIE SIE TU KTOS ZE slawistyki, teatrologi, nie wiem kryminalistyki???

a moze rezyserka?????
piszcie ...
jak to jest tam studiowac
....:)
Alethia
Nowicjusz
 
Posty: 6
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 18:51
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez FiDo » sobota, 11 mar 2006, 21:42

chiba nikt.. co prawda ja jestem na komunikacji audio-wizualnej i lize po troche rezyserke. to jednak nie to samo co specjalizacja rezyserska
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Alethia » niedziela, 12 mar 2006, 10:50

ale to tez wydaje sie ciekawe :) na rezyserke z p-rawdziwehgo zdarzenia by sie dostac trzeba ... byc naprawde dobrym , myslalam o produkcji filmow na lodzkiej filmowce, ale tam potrzebna jest taaaaaaaaaaaaaaaaaaaka wiedza ze znajomosci historii filmu i samych dziel :( cos trzeba w zyciu porzadnego robic, a nie tam jakas psychologia, filozofia, (nie obrazajac psychologow i filozofow)
jakies studia artystyczne ?? nie wiem... a gdzie dokladnie studiujesz.. pisz...
moze mnie to zainteresuje ... i cos pokombinuje w tym kierunku:) :) :D :) :D :) :D
Alethia
Nowicjusz
 
Posty: 6
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 18:51
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez FiDo » niedziela, 12 mar 2006, 11:19

PW
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez zyga » niedziela, 12 mar 2006, 16:14

postudiwało by sie jeszcze ze 2 lata :)
zyga
Rozgrzewa się
 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela, 12 mar 2006, 15:53

Postprzez Nemo » piątek, 24 mar 2006, 10:28

yennefer napisał(a):no i zaczal sie kocioł... a wszystko przez moje lenistwo i za duzo spraw na glowie. (.......)
p.s. Nemo, tylko nie dręcz za bardzo tych biednych dzieci... :P :lol:
pozdro :)


Mam juz temat i date prowadzenia zajec. :twisted: Takze dzieciom nie pozostaje nic innego jak tylko uzbroic sie w helmy i przygotowac okopy .... :lol: nawet pani przedszkolanka nie pomoze... :wink: :lol:
Ale pooki co, to ustalam z kumpela co i jak. ;/ Chociaz jest troche ciezko sie dogadac( bo nie chce sie zgodzic na kolo tortur.... :lol: ) to i tak nie ma juz odwrotu. ....a dalsza współpraca moze stac sie sympatyczna ..... :beer:

Yenn-> spoko nie dostana zapasci z wycieczenia, ale to nie oznacza ze trafily na grzeczna studentke..... :wink: :lol: Pozdr. :)
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez Mafi » piątek, 7 kwi 2006, 22:14

[center]***[/center]
No tragedia... dziś zobaczyłam co mnie czeka w maju i wpadłam w panikę ;(

A jeszcze cały kwiecień przede mną ;(

Jutro egz. i kazali się ubrać w spódnicę- a takiego wała- idę w spodniach :twisted:
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez kurczaczek » piątek, 7 kwi 2006, 22:25

Sesja od 29 maja i potrwa do 9 czerwca.
Mam dwa egzaminy, powoli zaczynają się pierwsze zliczenia.
Tylko jak tu sie skupić jak cały świat wali się dookoła...
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości