W Co Teraz Gracie ?

Gry on-line i nie tylko.. To miejsce do dyskusji na temat gier... Jeżeli uruchomiłeś serwer w sieci i zapraszasz do gry - napisz o tym.

Postprzez Uri » sobota, 11 mar 2006, 15:02

Stef@n napisał(a):
Uri napisał(a):
ale i tak WoW > wszystko



święta prawda :) ale trzeba czekać co przyniesie Ghotic3 i Diablo3 :)


gothic 3 ponoć ma [beeeep] engine i:
1) nie wygląda wcale dobrze
2) wyciska siódme poty nawet z najlepszego sprzętu

no, ale to w końcu tylko beta...


a ja chce Starcraft 2
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Owee » poniedziałek, 13 mar 2006, 19:01

0wn4g3 napisał(a):EVE Online
Gra wciąga niemiłosiernie. Naprawdę warto wydać miesięcznie parę euro :]


o własnie - ktoś kto gra płacąc - powiedz jak się rozliczasz ? roliczasz się subsktypcją z odciągnięciem kasy z konta (no własnie ile w kocu wychodzi za miesiąc w przeliczeniu na PLN+wszelkie prowizje bankowe) czy płacisz za pomocą time codes (ponoć nie do dostanie w Polsce) ?
Avatar użytkownika
Owee
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Uri » środa, 15 mar 2006, 21:48

0wn4g3 napisał(a):EVE Online
Gra wciąga niemiłosiernie. Naprawdę warto wydać miesięcznie parę euro :]


wlazłem w 14 day free trial, niestety raczej nie mam dość kasy żeby pozwolić sobie na dłuższą grę ale zgadzam się - jest świetna!
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Uri » sobota, 18 mar 2006, 14:16

ściągnąłem trial Dark Age of Camelot...

bogowie, ktoś za to płaci? kicha, kicha i jeszcze raz KICHA! nie tykać nawet kijem
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez GoRo » sobota, 18 mar 2006, 19:26

civilizacja 4 i od czasu do czasu cs 1.6
Avatar użytkownika
GoRo
Twardziel
 
Posty: 90
Dołączył(a): piątek, 27 cze 2003, 16:14
Lokalizacja: K-g

Postprzez Uri » niedziela, 19 mar 2006, 09:59

ok czas zrewidować opinię na temat DAoC...
zmieniłem Realm z hibernii na midgard i od razu lepiej. dalej gra nie dorasta WoW do pięt, a engine jest denerwująco nieefektywny, ale grać to się w to da :)
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Didi » niedziela, 19 mar 2006, 19:16

od kilku lat mam bzika na punkcie sim sity teraz zamowilem sobie przez internet SIMCITY 4 DELUXE EDITION podobno bardzo dobrze zrobiona i mozna ja laczyc z simsami...
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość