Mam od niedawna nowy komp z dość szybkim internetem. Zauważłem wiele reklam namawiającym do korzystania z telefonu dzięki komputerowi. Ponieważ jestem laikiem, będę wdzięczny za podpowiedzi za informacje, typu: co jest potrzebne żeby "dzwonić" przez komputer, polecane programy tego typu, własne doświadczenia?? Z góry dziekuję za informacje i liczę na wyrozumiałość.
