Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.
przez Roman » piątek, 10 mar 2006, 20:37
nic nowego
takie czasy były

-

Roman
- Mieszka tu
-
- Posty: 944
- Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
- Lokalizacja: Kołobrzeg
przez Flo » piątek, 10 mar 2006, 21:15
nie wiem, bo mnie to nie obchodzi

-

Flo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3981
- Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
- Lokalizacja: pod spodem
- Gadu-Gadu: 0
przez Uri » sobota, 11 mar 2006, 15:04
podoba mie siem, zapisane

-

Uri
- Weteran
-
- Posty: 604
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
- Lokalizacja: Deep Space 9
- Gadu-Gadu: 0
przez Budyn » sobota, 11 mar 2006, 17:40
rok 2006 po długiej przerwie kościół poprzez Ojca Dj chce sie znowu wkraść do wladzy w panstwie obled

-

Budyn
- V.I.P
-
- Posty: 455
- Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
- Lokalizacja: Grzybowo
przez Morland » niedziela, 12 mar 2006, 12:45
Niach, dobrze wiedzieć

-

Morland
- Weteran
-
- Posty: 518
- Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
- Lokalizacja: z nocnika
przez zyga » niedziela, 12 mar 2006, 16:17
interesujące
-
zyga
- Rozgrzewa się
-
- Posty: 10
- Dołączył(a): niedziela, 12 mar 2006, 15:53
przez SAVARY » poniedziałek, 13 mar 2006, 22:19
Według mojej wiedzy to to co znam to jest to prawda! Gdzieś 15 % nie znam, ale ciekawa jest strona którą mogę polecić
http://www.Racjonalista.pl - Tam też są ciekawe uwagi na pewne tematy. Jest to bardzo ciekawa sprawa! Czy wiemy wszystko o zawirowaniach historii??

-

SAVARY
- Terminator
-
- Posty: 683
- Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
- Lokalizacja: Kołobrzeg
przez SAVARY » poniedziałek, 13 mar 2006, 22:20
-

SAVARY
- Terminator
-
- Posty: 683
- Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
- Lokalizacja: Kołobrzeg
Powrót do :: hydepark
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości