korepetytor z matematyki

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Bruno » czwartek, 9 mar 2006, 14:59

to_tylko_ja napisał(a): prof. Kujaczyński


A gdzie on profesure zrobil ?? Belwederski czy uczelniany ?? :P
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Nash Johnson » czwartek, 9 mar 2006, 15:44

Pan Kołaczkowski (znany jako KoŁcz) Jest super nauczycielem, ma świetne podejście do młodzieży! Miałem poprawkę z matmy w pierwszej klasie i się u niego uczyłem przez wakacje, poprawkę zdałem na 98 % ( a z matmy zawsze byłem noga:)) Teraz dzięki niemu będę pisał maturę z matmy:) A swoją drogą to późno zaczynasz szukać korepetytora, niedługo kasztany zakwitną :) :lol: :lol: :lol: :shock:
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez Tisaja » czwartek, 9 mar 2006, 15:54

Ja znam dobrego korepetytora...... nawet mnie nauczył :girl: :lol: Ach.... no i nie bierze tyle ,co nauczyciele....:/ Chcesz to napisz na priv....
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Sędzia Czesław » czwartek, 9 mar 2006, 21:52

Bruno napisał(a):
to_tylko_ja napisał(a): prof. Kujaczyński


A gdzie on profesure zrobil ?? Belwederski czy uczelniany ?? :P

Jak śmiecie bezcześcić tę wielką osobę. Według mnie prof. Kujaczyński jest najlepszym matematykiem. A prof. Kołaczkowski? To taki już trochę starszy w okularkach? Bo mnie taki człek w gimnazjum chemii uczył
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez qrczak » czwartek, 9 mar 2006, 22:33

Sędzia Czesław napisał(a):
Bruno napisał(a):
to_tylko_ja napisał(a): prof. Kujaczyński


A gdzie on profesure zrobil ?? Belwederski czy uczelniany ?? :P

Jak śmiecie bezcześcić tę wielką osobę. Według mnie prof. Kujaczyński jest najlepszym matematykiem. A prof. Kołaczkowski? To taki już trochę starszy w okularkach? Bo mnie taki człek w gimnazjum chemii uczył


Nikt nie bezcześci, po prostu w przypadku pana Kujaczyńskiego nigdy nie widziałem żeby miał przed nazwiskiem napisane prof., także tutyłowanie go profesorem nie pasuje za bardzo. Wiem, że to takie przyzwyczajenie ze szkoły średniej gdzie na nauczyciela mówi się profesor, ciekawe tylko skąd to się bierze, czyżby chęć dowartościowania.

Mój znajomy wydrukował sobie kiedyś dwie wersje wizytówek, jedną z napisem mgr, a drugą z napisem inż. Pierwsza oznaczała magazyniera, druga inżtruktora.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Sędzia Czesław » czwartek, 9 mar 2006, 22:38

Jest profesorem czy nie...śwetnie uczy. A z bezczeszczeniem (trudne słowo :P) to był żart
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez kejti » piątek, 10 mar 2006, 17:13

Sędzia Czesław napisał(a):
Bruno napisał(a):
to_tylko_ja napisał(a): prof. Kujaczyński


A prof. Kołaczkowski? To taki już trochę starszy w okularkach? Bo mnie taki człek w gimnazjum chemii uczył



No, no uważaj jak mówisz o moim mężu!!! :x :x :x
kejti
Bywalec
 
Posty: 25
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 22:52
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Morland » piątek, 10 mar 2006, 17:19

kejti napisał(a):
Sędzia Czesław napisał(a):
Bruno napisał(a):
to_tylko_ja napisał(a): prof. Kujaczyński


A prof. Kołaczkowski? To taki już trochę starszy w okularkach? Bo mnie taki człek w gimnazjum chemii uczył



No, no uważaj jak mówisz o moim mężu!!! :x :x :x

No, no Rybeńka, podpadłeś :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości