Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)
przez copcat » poniedziałek, 6 mar 2006, 21:47
Czy ktoś z was ma sterowniki do karty radiowej D-Link DWL 520+ pod linux Mandrake 10.1

-

copcat
- Coś tam napisał
-
- Posty: 74
- Dołączył(a): środa, 22 gru 2004, 22:39
przez copcat » wtorek, 7 mar 2006, 01:11
mam dokladnie linux mandrake discovery 10.1
-

copcat
- Coś tam napisał
-
- Posty: 74
- Dołączył(a): środa, 22 gru 2004, 22:39
Powrót do :: software
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości