Mam problem , a mianowicie , przerobiłem film z formatu rmvb na DVD . Znalazłem napisy do DVD ale nie mogę ich nagrac razem . Co zrobić żeby połączyć napisy z filmem i je nagrac Prosze o pomoc
Inaczej zadam pytanie mam film w rmvb , przrobilem go na dvd , znalazlem napisy do wersji dvd . I co mam dalej zrobic , zeby zgrac i napisy i pliki dvd zeby mozna je bylo odtworzyc na dvd ktore odtwarza tylko ten format (dvd)
najprosciej rozlozyc film decrypterem na audio i video
wczytac do spruce maestro, wczytac napisy i zrobic authoring
tylko pameitaj ze first play ustawiasz na 1 chapter
inaczej film nie startuje w dvd:)