Ponownie przyspieszamy !!!

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez chooper » sobota, 4 mar 2006, 12:16

36 ?
Avatar użytkownika
chooper
Dyskutant
 
Posty: 179
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:59
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Generał » sobota, 4 mar 2006, 14:22

Generał
Coś tam napisał
 
Posty: 72
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:11

Postprzez krystian » niedziela, 5 mar 2006, 20:05

robcius napisał(a):dzis ok godz 18.40 niestety nie mogłem pograc on-line bo pingi na serwerach zaczynały sie od 250-1000 (opcja 768/192)
ale wiem.... przyspieszamy.... chyba root podkrecił o 50% także pingi


Poniewaz teraz pewnie jest jakas awaria ... pingi do wp.pl mam 200-250ms okolo ...
Pewnie r00t nam to wszystko wyjasni niedlugo.
Avatar użytkownika
krystian
Twardziel
 
Posty: 109
Dołączył(a): sobota, 26 lip 2003, 10:57
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 3002260

Postprzez Flo » poniedziałek, 6 mar 2006, 15:36

robcius napisał(a):dzis ok godz 18.40 niestety nie mogłem pograc on-line bo pingi na serwerach zaczynały sie od 250-1000 (opcja 768/192)
ale wiem.... przyspieszamy.... chyba root podkrecił o 50% także pingi


upierdliwosc nie zna granic. Ile czasu nie mogles pograc 10 minut? 20?
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Sędzia Czesław » poniedziałek, 6 mar 2006, 23:52

O jak miło :D
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez Flo » wtorek, 7 mar 2006, 18:45

robcius napisał(a):do FLO .... tego dnia juz nie pograłem.....
ps
kup sobie samochód i kilka godzin dziennie niech ci coś szwankuje... a to nie odpali , a to cos z zapłonem.....
jak sie powkur........sz to bedziesz wiedzial o co mi chodzi.....


swietne porownanie samochod do neta :lol: To tak jakbys porownal konia do slonia :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Nash Johnson » sobota, 11 mar 2006, 10:49

wydaje mi się, że ten temat jest już przeterminowany! No chyba ,że "ponownie pszyspieszamy" :D
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez EKG » sobota, 11 mar 2006, 14:45

Jaka jest szansa, że TKK "pojawi się" (będzie możliwe oglądanie i internet) na osiedlu europejskim?
Avatar użytkownika
EKG
Ważniak
 
Posty: 294
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 14:22
Lokalizacja: JAKOTAKO

Postprzez zyga » niedziela, 12 mar 2006, 16:15

ładnie :)
zyga
Rozgrzewa się
 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela, 12 mar 2006, 15:53

Postprzez sinclar » poniedziałek, 13 mar 2006, 17:03

bardzo mnie to cieszy, ze przyspieszyliscie, szkoda tylko, ze jakos tego u siebie nie widze, a wrecz przeciwnie - od tygodnia wszystko zdechlo - 200 - 300 mb per day .. bez komentarza.
sinclar
Nowicjusz
 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek, 28 maja 2004, 13:10

Postprzez r00t » poniedziałek, 13 mar 2006, 17:17

... a co to za jednostka "200 - 300 mb per day" ?
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 11 gości