2LO ... Potocznie Gromek (reaktywacja)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez MadziUlka » piątek, 3 mar 2006, 22:30

slonkokg napisał(a):
Easy Rider napisał(a):Koledzy i koleżanki. W najbliższy piątek. o godzinie 17.40 w TKK w programie Klincz gościć będzie Franek Bonkowski szef MRM i uczeń Waszej szkoły. Można dzwonić i zadawać pytania : 094 3553801
Obok Frania w studiu będą jeszcze :
Paweł Cierniakowski
Ewa Konopka
i ( najprawdopodobniej) Darek Maćkul lub Miłosz Weprzendz


Adanio: Darek Maćkula :P
Żałuje, ze nie mam tkk. Nie tylko ze względu na Adania, Frania i Darka :lol: :lol: :lol:


oglądałam to i miałam niezły ubaw :lol:
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez MadziUlka » sobota, 4 mar 2006, 12:20

KaucZ napisał(a):a o czym mowili ?


Głównym tematem była Młodzieżowa Rada Miasta
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez Didi » sobota, 4 mar 2006, 12:50

Ale jak dla mnie ta Ewa to malo powazna osoba jej teksty i wypowiedzi powalaly mnie na kolana...
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez MadziUlka » sobota, 4 mar 2006, 13:26

W ogóle to była jedna wielka porazka...
wszyscy śmieją się z Franka a tylko On
się tam jakoś normalnie wysławiał....
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez Didi » sobota, 4 mar 2006, 13:50

i tu popieram Madziulke wybaczcie ale Panowie smiali sie caly czas a ich wypowiedzi byly ponizej poziomu krytyki Franek pokazal klase a stremowani nie byli przed programem mieli niezla zabawe...
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez MadziUlka » sobota, 4 mar 2006, 15:53

WZT napisał(a):ma ktos moze ten wywiad na dysku i by mogl by to udostaepnic????
BO jestem ciekaw tego wywiadu


Ten wywiad to jedna wielka porażka
tak samo jak ta cała
Młodzieżowa Rada Miasta...
na pytanie jakich działań zamierzają się podjąc
powiedzieli jedynie że chodzi o bezpieczeństwo w szkołach
i tym podobne brednie...
jak dla mnie to jest w ogóle bez sensu...
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez McCool » sobota, 4 mar 2006, 22:03

Bonkowski napisał(a):Oceńcie nas po działaniach...

"po czynach ich poznacie" jak mówi Pismo :)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Roman » sobota, 4 mar 2006, 23:10

Franku - nie ma czego oceniać

tak MadziUlka - Franek robi lepsze wrażenie przed kamerą niż niejeden tzw. profesjonalny polityk
chociaż ja też nie zrozumiałem o co chodziło z tymi skrzynkami

najlepsza była ta babka, która powiedziała, że oni są tacy grzeczni i kulturalni przed kamerami, przed dziennikarzami, a w rzeczywistości plują, klną, palą i piją piwo
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez MadziUlka » niedziela, 5 mar 2006, 13:09

Bonkowski napisał(a):Oceńcie nas po działaniach...


Franek to ja dzwoniłam i pytałam się o wasze "działania"
i nic się z Waszej odpowiedzi nie dowiedziałam :>
a co do tego bezpieczeństwa w szkołach...
to skoro samorząd uczniowski w szkołach istnieje
to po co Młodzieżowa Rada Miasta w to ingeruje?
(albo też ma zamiar to robić)...
Nie podaliście żadnych konkretów..
jak dla mnie to w ogóle nie byliście przygotowani
do wystąpienia w klinczu i do odpowiadania na pytania...
osoby które wypowiadały się oprócz Ciebie nie miały
zielonego pojęcia o co chodzi......
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości