kiedys pod Past Foodem wynajmowali sale, tzn. caly dol. nie wiem jak jest teraz, ale mozesz popytac. ewentualnie nad morzem w nothingam (chyba tak sie pisze ) wynajmuja sale. najlepiej wysylaj rodzicow, aby sie pytali
Martius napisał(a):Nash nie żebym się czepiał, ale sadzisz ze każda sale w Kołobrzegu wynajmą młodzieży?
Nikt nie wspomniał, że osoba wynajmująca jest nieletnia! My na bal gimnazjalny wynajeliśmy "Club biznesmena" więc wynajęcie dobrej sali będąc nieletnim nie ejst wykluczone!