i to nie jest trochę
Przepraszam, musiałam skomentować, nie byłabym sobą
a koleżankę chyba poznaję
Edit: nawet na pewno poznaję (pozdrawiam)

Achaja napisał(a):Flo napisał(a):Achaja napisał(a):dokładnie ja nie wiem kto to jest, więc chyba to zamazanie spełniło swoją rolę
moze Nemo?
Może tak, a może nie
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości