WZT napisał(a):kulA napisał(a):siedzi po nocach, nudzi mu sie to czyta wszystko, czy go interesuje czy nie, a jak juz czyta to czasem napisze, ot co
i tak mi sie mniej nudzi niz w wakacje - tam z nudy przeczytalem CALY nastroj....
trzeba sobie bylo lepiej ksiazki poczytac





... pamiętaj co obiecałeś
