Skandal w VIII LO w Gdyni

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Martius » środa, 1 mar 2006, 17:10

rysio napisał(a):
Hayes napisał(a):ja myśle że ona wyjdzie na tym jeszcze lepiej :) zna już naczelnego...a Marcin Meller jest dość wpływową osobą :) i on jej pomoże.

nogi rozłożyć????... co ty gadasz w czym jej ma pomoc?


Juz jej pomogl "nie mowie o rozkladaniu nog jak twierdzi rysio tylko o oplacaniu czesnego ...
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez kulA » środa, 1 mar 2006, 17:14

Nash Johnson napisał(a):No to sobie PLAYBOY zrobół reklamę :) I zwróćcie uwage na to, jak duza jest to reklama i za jak małe pieniądze ( roczne czesne dla takiej korporacji to jjest nic)
Sprzedaz marcowego PLAYBOY'a na pewno baaaaaaaaaaardzo wzrośnie!

nie przez rok tylko przez jakies 2-3 miesiace, przeciez matura juz w maju
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Roman » środa, 1 mar 2006, 17:32

a mi nikt nie sfinansuje nauki, bo siłą rzeczy nie mam cycków

ale już się ustawiła

artystyczny :twisted: - a co ona myśli, że oglądający te zdjęcia ograniczą się do podziwiania artyzmu :wink:
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Nash Johnson » środa, 1 mar 2006, 18:42

Roman napisał(a):artystyczny :twisted: - a co ona myśli, że oglądający te zdjęcia ograniczą się do podziwiania artyzmu :wink:


wątpie by do audytorium Playboy'a należeli onaniści ! Raczej w mniejszym stopniu! zdjęcia w Playboy'u nie są perfidne, to sa prawdziwe Akty! (in my opinion)
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez ewe » środa, 1 mar 2006, 19:41

Playboy też nie robi pierwszej lepszej zdjęć , dziewucha musi być gdzieś znana ,albo ze znanej rodzinki. Bo takich "piękności " W Kołobrzegu takich na pęczki.
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez padalec » środa, 1 mar 2006, 19:48

Z przyjemnością zobaczyłbym na rozkładówce Playboya moderatorów Forum TKK. Byłaby to wspaniała uczta dla mnie i dla milionów forumowiczów.
padalec
Dyskutant
 
Posty: 144
Dołączył(a): wtorek, 29 lis 2005, 19:36

Postprzez Flo » środa, 1 mar 2006, 19:49

padalec napisał(a):Z przyjemnością zobaczyłbym na rozkładówce Playboya moderatorów Forum TKK. Byłaby to wspaniała uczta dla mnie i dla milionów forumowiczów.


mow za siebie :lol:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafi » środa, 1 mar 2006, 20:54

padalec napisał(a):Z przyjemnością zobaczyłbym na rozkładówce Playboya moderatorów Forum TKK. Byłaby to wspaniała uczta dla mnie i dla milionów forumowiczów.


Ooo tak ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez EmDeKa » środa, 1 mar 2006, 21:03

Padalcu, masz aparat cyfrowy? Możemy się dogadać... Specjalnie założę nawet dział na forum Sesja Moderatora - dostęp sms'em, powiedzmy... 3.66 z vat :twisted:

Wysmaruję się oliwką i.... pstrykaj!

Może ktoś będzie chciał to oglądać :twisted:
EmDeKa
 

Postprzez Mafi » środa, 1 mar 2006, 21:14

EmDeKa napisał(a):
Może ktoś będzie chciał to oglądać :twisted:


ja... ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Martius » środa, 1 mar 2006, 21:18

mafi swiadoma jestes tego ze sms 3,66 z vat oplata aktywacyjna 25 zlotych i 5 zlotych za minute :P no i wynagrodzenie dla EmDeKa/i
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Nash Johnson » środa, 1 mar 2006, 21:18

Chyba dla Emdek'i :D
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez Nash Johnson, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez Martius » środa, 1 mar 2006, 21:25

do wyboru do koloru jak kto woli
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez .Y. » środa, 1 mar 2006, 21:31

Wracajac do tematu. Dziwi mnie to, ze dziewczyna nie przewidziala negatywnej reakcji ze strony nauczycieli. Przeciez nie jest to zadne zaskoczenie, ze te reakcje nie byly zbyt entuzjastyczne. Jest pelnoletnia, zgadza sie. Ale mogla poczekac z tym do konca egzaminow maturalnych.
Avatar użytkownika
.Y.
Coś tam napisał
 
Posty: 65
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2005, 15:52
Lokalizacja: z nikąd

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości