Ponownie przyspieszamy !!!

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Owee » środa, 1 mar 2006, 14:04

no no - tkk zaczyna oferowac przepustowosci za naprawde rozsadne pieniadze jak na kołobrzezkie warunki - szkoda tylko ze nie sięgacie w okolice ul. artyleryjskiej - i wg info od was macie jeszcze nie sięgać przez 2 lata ? a i to moze dłuzej...

btw - macie w ogole jakies plany fizycznego rozwoju infrastruktory na drugi koniec miasta ?
Avatar użytkownika
Owee
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Owee » środa, 1 mar 2006, 14:09

a tak z szczegółami - czy to tajeminca firmy ? kiedy, dokąd, itp...
Avatar użytkownika
Owee
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kazió » środa, 1 mar 2006, 14:18

DeeJay napisał(a):50% czyli drugie tyle no to mam 512 i bedzie 1024? czy jakos inaczej?:)


wiem ze juz ktos poprawial ale 50% to nie drugie tyle :lol:
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez Didi » środa, 1 mar 2006, 14:31

czepiasz sie :P pod wplywem bylem
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Yukas » środa, 1 mar 2006, 16:05

Pod wpływem :?: Ciekawe czego :wink:
Avatar użytkownika
Yukas
Twardziel
 
Posty: 89
Dołączył(a): czwartek, 30 wrz 2004, 09:58
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Didi » środa, 1 mar 2006, 19:03

dokladnie :D jestes szczesliwym posiadaczem 1mb :P
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez markolimp » środa, 1 mar 2006, 23:06

Budyn napisał(a):ja che tkk place 76zl i ciagle mam 128 :( sciaga mi max 16kb moze ale to moze od czasu do czasu 18 co za siec
budyn pytalem sie w tepsie co z neo z grzybowie i powiedzial mi ze sa plany na pocztek maj lub czerwiec i juz powinno smigac a co do naszego operatora radiowego to oferuje nam 256kb/s za doplate 150zl za nowy sprzet , abonament bez zmian hmm calkiem niezla oferta to kiedy w grzybowie bedzie kablowka :D :D :lol: :lol:
Avatar użytkownika
markolimp
Coś tam napisał
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 10 sie 2004, 14:31
Lokalizacja: GRZYBOWO

Postprzez Stavro » czwartek, 2 mar 2006, 10:11

super... znowu szybszy internet...tak dalej...TKK nie ma konkurencji w naszym pieknym miescie
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez voodoo3500 » czwartek, 2 mar 2006, 18:17

r00t napisał(a):Tak jak napisał DeeJay - akcja "przyśpieszenie" została zakończona sukcesem... I bardzo proszę wszystkich o powstrzymywanie się od komentarzy typu "sprawdzałem na stronie xyz.com i mam o 12 kilobitów mniej..."
1. Te testy bardzo często mijają się z prawdą...
2. Na pewno jest tyle ile być powinno...


niestety nie mogę powstrzymać się od komentarza

transfer skacze od 30-80 kB a powinien trzymać się w moim przypadku w okolicy 94kB/s
żaden download manager nie przekroczył w moim przypadku 80kB/s
spróbowałem więc ftp.tkk.pl i efekt był ten sam (30-80) czego przy pakiecie 64 kB/s nie było

nie oznacza to że nie jestem szczęśliwy z podwyższenia przespustowości łącza ale chyba trzeba wyregulować parę rzeczy - życzę owocnej pracy
Avatar użytkownika
voodoo3500
Dyskutant
 
Posty: 144
Dołączył(a): sobota, 4 wrz 2004, 20:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości