nieżle nie
?
http://fakty.interia.pl/news?inf=723324
?
DeeJay napisał(a):troche wczesniej napisalem o tym na shoutboxie
http://wirtualnemedia.pl/document,,7970 ... zkoly.html
Wczoraj przeniosła papiery do prywatnego liceum w Gdyni. Czesne zapłaci "Playboy".
- Nie z poczucia winy, ale z wkurzenia - mówi "GW" redaktor naczelny Marcin Meller. - Gdybym wiedział, że taka będzie reakcja, poczekałbym, aż zda maturę.
DeeJay napisał(a):czytaj wyzej juz pomoglWczoraj przeniosła papiery do prywatnego liceum w Gdyni. Czesne zapłaci "Playboy".
- Nie z poczucia winy, ale z wkurzenia - mówi "GW" redaktor naczelny Marcin Meller. - Gdybym wiedział, że taka będzie reakcja, poczekałbym, aż zda maturę.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości