Ponownie przyspieszamy !!!

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Ponownie przyspieszamy !!!

Postprzez r00t » wtorek, 28 lut 2006, 20:35

Uwaga abonenci WSK TKK, mam przyjemność zawiadomić wszystkich że od jutra kolejne przyspieszenie. Przepustowości wszystkich pakietów dostępowych do sieci WSK w kierunku do abonenta zostaną zwiększone o 50%! Czyli najniższy pakiet będzie wynosił 192/72 kbps a najwyższy 1152/384 kbps!

Nie zapomnijcie poinformować znajomych :)

Dodatkowo już teraz mogę powiedzieć o planach uruchomienia w sieci TKK telefonii opartej na protokole VoIP. Dostęp do Internetu i telefon w jedym. Więcej szczegółów w przyszłości...
Ostatnio edytowano piątek, 24 mar 2006, 09:47 przez r00t, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » wtorek, 28 lut 2006, 20:37

niech zyje tkk :D
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Joey » wtorek, 28 lut 2006, 20:38

No i to jest bardzo dobra nowina :D :D :D :D
Joey
 

Postprzez Nash Johnson » wtorek, 28 lut 2006, 20:41

a co to jest wsk?
ja mam neta w tkk, ale nie wiem co to wsk??

Wybaczcie moje lamerstwo!
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez r00t » wtorek, 28 lut 2006, 20:42

Nash Johnson napisał(a):a co to jest wsk?
ja mam neta w tkk, ale nie wiem co to wsk??

Wybaczcie moje lamerstwo!


przeczytaj umowę... dowiesz się
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Nash Johnson » wtorek, 28 lut 2006, 20:46

Dobra, już wiem :)

To faktycznie super :D :D :D :D
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez FiDo » wtorek, 28 lut 2006, 20:47

jaaaaaaaa........ no teraz to mi zagraliscie na gulu. wracam do Kolobrzegu!
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Karol » wtorek, 28 lut 2006, 20:49

Dziękuję bardzo za informację....

Właśnie z takich m.in. powodów nie rezygnują z kablówki... czekam na info w sprawie VoIP...

cheers
Avatar użytkownika
Karol
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:49
Lokalizacja: /dev/tty1

Postprzez Mafi » wtorek, 28 lut 2006, 20:49

Mama się cieszy, bo mnie to tam wsio ryba ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Tisaja » wtorek, 28 lut 2006, 20:49

Nooo... to świetnie..... :P Wiem , banalnie brzmi..ale prawda jest taka,że takie zmiany cieszą ,nawet bardzo... :P Telefon? Hmmm.... to tez może byc ciekawe....
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez cichy » wtorek, 28 lut 2006, 20:52

ale Wy wredni jestescie :P tak sie publicznie chwalic, ze beda mieli lepiej niz pozostali :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Flo » wtorek, 28 lut 2006, 20:58

KaucZ napisał(a):to juz dziala ^^" ?


nie nauczyli czytac? :P

od jutra
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez rakus4 » wtorek, 28 lut 2006, 21:19

Nareszcie ucieszony na maksa TKK robi postępy. To jest to....
Avatar użytkownika
rakus4
Twardziel
 
Posty: 111
Dołączył(a): niedziela, 12 lut 2006, 15:25
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez Flo » wtorek, 28 lut 2006, 21:21

rakus4 napisał(a):Nareszcie ucieszony na maksa TKK robi postępy. To jest to....


to dzieki Tobie rakus4 :) Skutecznie wymusiles przyspieszenie swoja zaciekliwoscia :lol: :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 11 gości